Як навчатимуть вчителів англійської молодшої школи

22.02.2018

Учителі іноземних мов, які наступного навчального року вчитимуть першокласників Нової української школи, повинні пройти обов`язковий курс підвищення кваліфікації. Він складатиметься з очної та онлайн частин, так само, як і курс для класних керівників початкової школи. За підготовку вчителів англійської відповідає Британська рада, німецької - Goethe-Institut, а французької - посольство Франции. 

Про організацію та проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році,закладами післядипломної педагогічної освіти до викладання іноземних мов (англійської, німецької та французької) відповідно до Концепції «Нова українська школа»  

Наказ МОН № 208 від 27.02.2018 року

Про онлайн-платформу

Онлайн-платформа розробляється спільно Британською радою, видавництвом Кембриджського університету і його екзаменаційним департаментом, який представляє найбільший спектр мовних іспитів у світі. Там будуть зібрані посилання на наші сайти та матеріали, а також на матеріали Кембриджського університету.

Посилання на онлайн-платформу методисти розішлють усім учителям, яким необхідно пройти курси. Плануємо, що онлайн-курс стартує у травні, після проходження програми очного навчання.

Буде розроблено «дорожню карту», яка пояснить вчителям, що і як їм потрібно робити. Тривалість курсу - 20 годин.

У кінці навчання вчителі повинні будуть пройти тест, за результатами якого їм видадуть сертифікати. Усього сертифікатів буде два: за очне і онлайн навчання. Наявність двох сертифікатів звільнить викладачів від атестації, яку кожен учитель проходить раз на п'ять років.

Сертифікат за онлайн-навчання отримають ті вчителі, які успішно пройдуть мінімум 80% тесту. Якщо результат буде меншим - буде надано можливість пройти тест ще раз. Наше завдання - не покарати за невдалий результат, а допомогти вчителям, дати ще спробу, щоб у кінцевому підсумку вони розуміли вимоги, за якими необхідно працювати з дітьми в Новій українській школі.

Про те, як виглядатиме очна форма курсів

У кожній області установи післядипломної освіти вчителів визначатимуть, в якому форматі відбудеться очна частина перепідготовки. Хтось запрошуватиме вчителів на свою базу, а хтось виїжджатиме в школи на місцях і привозитиме вчителів з довколишніх сіл і районів. Майданчики можуть бути різними.

Матеріали Британської ради використовуватимуть і в очній формі навчання.

Про те, чого навчатимуть вчителів

Програма складається з чотирьох модулів:

1. Розуміння того, як вчаться діти в початковій школі, їхні стилі навчання і мотивація.

2. Планування уроків. Як спланувати урок так, щоб він допомагав розвивати комунікативні вміння.

3. Організація уроку. Як працювати в парах, у групах, які ігри, пісні, римування, техніки і прийоми використовувати в навчанні дітей початкової школи.

4. Уміння XXI століття: як навчити дітей критично мислити, вирішувати проблеми, працювати разом, використовувати креативність на уроках.

Про те, як виглядатимуть уроки англійської в школах

Дуже сподіваємося, що процес навчання не буде традиційним, коли діти просто читають, перекладають, вчать слова. А все відбуватиметься в ігровій формі, з використанням пісень, ігор, флеш-карток, книжок-розмальовок та іншого матеріалу. Усе це - англійською мовою, звичайно.

Уся робота на уроках має бути максимально наближена до реальності. Як діти грають і розмовляють у житті, так має бути й на уроці. Саме так, в ігровій формі, вони вчаться.

Результат, якого хочемо досягти, - щоб діти могли спілкуватися англійською мовою і в них завжди було бажання вчитися.

Джерело https://osvitoria.media/experience/yak-prohodytymut-obovyazkovi-kursy-dlya-vchyteliv-anglijskoyi-nush/

м.Кропивницький
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати